ŞİRKET PROFİLİ

HERO INOVASYON SAVUNMA A.Ş


HERO INOVASYON SAVUNMA  A.Ş. kurulması için sektörlerinde marka haline gelmiş olan BASTAK Instrument ile Globaltril security and Defense şirketleri ve iştiraklerinin birliktelikleri ile 2021 yılında ANKARA'da kurulmuştur. 
Kuruluş amaçları doğrultusunda HERO INOVASYON SAVUNMA A.Ş. elit işleri, özel projeleri ,AR&GE ve yeni ürünler geliştirmek ve modern bakış açısıyla silah, yüksek teknolojili ürünler, silah ekipmanları ile modernizasyonları yaparak müşterilerine tasarım ve ürün üretimi hizmetleri sağlamaktır.


6000m2 kapalı alana sahip olana üretim tesisinde ve ayrıca alt şirketlerinde bulunan 2 ayrı üretim tesisinde  ; 
son teknoloji makina parkuru ve  uzman kadrosu ile ürün geliştirme , üretme çalışmalarını güven ve titizlikle sürdürmektedir.

Globaltril security and Defense  sektörde yer aldığı ve faaliyet gösterdiği silah modernizasyonu, balistik çözümlemeler,özel projeleri, AR&GE ve yeni ürünler geliştirmek kabiliyetleri ile  50yi aşkın ülkede yer alan işbirlikteliği ile kazandığı deneyimlerini HERO INOVASYON SAVUNMA A.Ş.ye aktarmıştır.

Yine Labaratuvar test cihazları üretiminde, sektöründe  dünyada  ilk dört firma arasında yer alan BASTAK INSTRUMENT şirketi, hassas üretim kabiliyetleri, yazılım kabiliyetini,  bünyesinde yer alan onaylı  AR&GE merkezini, teknik altyapısını ve makina parkurunu savunma sanayinde faaliyet göstermesi için kurulan HERO INOVASYON SAVUNMA A.Ş.ye aktarmıştır.

Kuruluşundan itibaren GLOBALTRIL Security and Defense şirketinin işlerini devralarak,  halihazırdaki projelere müşterileri için devam etmiş ve yeni projelere başlamıştır. 
Müşterileri için müşterilerinin adına olan markalarda üretim yapan şirketimiz, kendi adına ürettiği ve geliştirdiği ürünleri MAGGUNS™ tescilli markası ile müşterilerine ayrıca sunmaktadır. 

MAGGUNS™ markasının var olma amacı; ürünlerin kullancılarına güven, kalite ve profesyonellik hissiyatını yaşatmasıdır.

MAGGUNS™ markası ile polimer ve metal şarjör üretimi için yatırım kararı almış ve yıllık 4.000.000 adet üretim kapasiteli entegre tesisi için yatırımları devam etmektedir.

Kurumsal ve özel şirketler için devam eden ve yeni başlayan projeler
Bu projeler kısaca;
12.000 Adet 9mm tabanca için tasarımı ve  üretimi, 
20.000 Adet MPT55 ve MPT76 için yeni nesil Bipod tasarımı ve üretimi,
5.000 Adet 9mm Makinalı Tabanca tasarımı ve üretimi,
3000 adet 30mm/34mm 0-20-30 Moa  keskin nişancı tüfeği için dürbün ayağı tasarımı ve üretimi,
850 Adet 12,7mm keskin nişancı tüfeği için Bipod tasarımı ve üretimi
50 Adet İnsansız kara taşıtı (Keşif, istihbarat,operasyon için)
30.000 Adet AK47/74 tüfek modernizasyonu
15.000 Adet 9mm tabanaca dönüşüm kiti,


 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.